2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego do stacji paliw na terenie Instalacji Komunalnej w Łęczycy na rok 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy paliwa – oleju napędowego typu Diesel B0 w ilości 340 m3, w zależności od temperatury otoczenia (okresu) odpowiednio: a) letniego, b) przejściowego, c) zimowego.
Interne Kennung: ZP 23/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 340 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zakresu zamówienia do 10 % zamówienia podstawowego, przy zachowaniu terminu realizacji umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy z tego tytułu nie przysługuje żadne roszczenie odszkodowawcze. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiana umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane. Zamawiający złoży na tą okoliczność stosowne oświadczenie, w nieprzekraczalnym terminie do 15 dni przed zakończeniem realizacji umowy. Minimalny poziom zamówienia, które zobowiązuje się zrealizować Zamawiający to 80% zamówienia podstawowego tj. 272 m3.