785764-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Dodávka a instalace vybavení interiérů nové budovy úřadu – část 2 dodávka hotového nábytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a instalace vybavení interiérů nové budovy úřadu – část 2 dodávka hotového nábytku
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky – část 2 je dodávka vybavení interiérů zadavatele sedacím nábytkem, stolky, věšáky a závěsy na jízdní kola (souhrnně dále také jen „Interiérové vybavení a/nebo Nábytek“, a to včetně dopravy do místa plnění, jeho rozmístění, sestavení, závěrečného úklidu místa plnění.
Interne KennungSZ UMO4/09768/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazku ze Smlouvy na Veřejnou zakázku – část 2: a) v právu zadavatele posunout termín dodávek Interiérového vybavení v závislosti na ukončení zadávacího řízení; dále v závislosti na dokončení stavebních prací probíhajících v předmětných prostorách nového úřadu; zadavatel s ohledem na realizaci stavebních prací v budově nového úřadu stanovil v této zadávací dokumentaci pouze předpokládané termíny dodávek Interiérového vybavení; b) Zadavatel upozorňuje, že termíny plnění jednotlivých dodávek Interiérového vybavení budou stanoveny v souladu s podmínkami Smlouvy; zadavatel si vyhrazuje úpravu a posun termínů v závislosti na dokončení stavebních prací v budově nového úřadu, dále v závislosti na dobu schválení materiálů a barevného provedení zadavatelem v průběhu vzorkování dle Smlouvy; c) v prodloužení doby plnění vybraného dodavatele o dobu, po kterou mu ve splnění povinnosti ze Smlouvy brání mimořádná nepředvídatelná a nepřekonatelná překážka vzniklá nezávisle na jeho vůli (překážka vzniklá z dodavatelových osobních poměrů nebo vzniklá až v době, kdy byl dodavatel s plněním smluvené povinnosti v prodlení, ani překážka, kterou je dodavatel podle Smlouvy povinen překonat, není důvodem prodloužení doby plnění); d) v právu zadavatele snížit rozsah plnění dodavatele postupem stanoveným v čl. 2.7 závazného návrhu kupní smlouvy; zadavatel však může dodavatelům zaručit, že počet druhů a kusů Nábytku byl zadavatelem stanoven pečlivě a zadavatel předpokládá, že většinu specifikovaného Nábytku od vybraného dodavatele odebere; e) v právu zadavatele jednostranně rozšířit plnění dodavatele o další Interiérové vybavení (stolky a/nebo židle a/nebo křesla a/nebo pohovky) do celkové hodnoty 200 000,- Kč bez DPH; f) v právu Zadavatele v průběhu realizace plnění Veřejné zakázky – část 2 upřesňovat požadavky na umístění, materiály a barevnost Nábytku, než které bylo navrženo a tvoří přílohy této zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena Smlouva odstoupením z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení Smlouvy zadavatel posoudí splnění podmínek účasti dalšího dodavatele v pořadí. Následně zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která bude odpovídat jeho nabídce, spolu s případnou výzvou k doložení dokladů před uzavřením smlouvy. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu, přičemž rozsah se stanoví či omezí vzhledem k fázi průběhu plnění smlouvy. Tento postup lze využít opakovaně. Zadavatel si vyhrazuje, že v případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek Nábytku ke dni odstoupení od Smlouvy tak, aby nová smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek Nábytku předchozím dodavatelem.