See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie działania Zarządu Zlewni we Wrocławiu. Zamówienie podzielone jest na 9 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, w którego zakres wchodzą również mapy oraz Załącznik Nr 3 do SWZ - Przedmiar/zakres prac.
Vorherige Bekanntmachung: 362917-2025
Interne Kennung: V.ROZ.2710.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Rzeka Odra - konserwacja wałów p.powodziowych, gm. Oborniki Śl. gm. Wołów, Brzeg Dolny, rz. Jezierzyca – konserwacja wałów p.powodziowych wraz z konserwacją cieku, gm. Wińsko, rz. Juszka – konserwacja wałów p.powodziowych wraz z konserwacja koryta cieku, gm. Wołów - Nadzór Wodny w Wołowie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, w którego zakres wchodzą również mapy oraz Załącznik Nr 3 do SWZ - Przedmiar/zakres prac.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Rzeka Odra, Widawa, Kanał Odra–Widawa – konserwacja wałów p.powodziowych, m. Wrocław, gm. Długołęka, gm. Czernica, gm. Wisznia Mała – Nadzór Wodny we Wrocławiu i Nadzór Wodny w Oleśnicy