785957-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Zimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na terenie gminy Świecie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na terenie gminy Świecie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na terenie gminy Świecie
Vorherige Bekanntmachung625709-2025
Interne KennungOR.271.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZimowe bieżące utrzymanie dróg, chodników i parkingów na terenie gminy Świecie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej: - chodników i parkingów na powierzchni ok. 48.600 m2 , - ulic na terenie miasta Świecia na długości ok. 73 km, - dróg gminnych na terenie gminy Świecie ( wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określo-nym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym) oraz wykonanie prac nieprzewidzianych związanych z prowadzeniem akcji zimowej Świecie (wykonanie prac na zlecenie i w zakresie określonym przez Zamawiającego – wg cen zaoferowanych w formularzu ofertowym).