See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ochrony osób i mienia 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie z podziałem na 2 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 642682-2025
Interne Kennung: RPoZP 21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi w zakresie stałej ochrony osób i mienia 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Piotra Skargi 9-11 oraz systemu hybrydowej ochrony elektronicznej w budynku Przychodni Specjalistycznej przy ul. Piotra Skargi 34
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie stałej ochrony osób i mienia 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Piotra Skargi 9-11 oraz systemu hybrydowej ochrony elektronicznej w budynku Przychodni Specjalistycznej przy ul. Piotra Skargi 34. Nadto zamontowanie systemu sygnalizacji napadu oraz nadzór nad systemem monitoringu zainstalowanym przez Zamawiającego oraz uruchomienie Grupy interwencyjnej w rozumieniu ustawy o ochronie osób i mienia
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 PZP Zamawiający przewiduje uruchomienie prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia na skutek działania siły wyższej, zmian spowodowanych reorganizacją w jednostce Zamawiającego, prowadzenia prac remontowo-budowlanych lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, jak również w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na ochronę obiektów i terenu Zamawiającego a w szczególności zwiększenia ilości posterunków, zmiany kwalifikacji pracowników ochrony lub wprowadzeniu dodatkowych rozwiązań o aspekcie technologicznym w wysokości nie większej niż 20% po cenach jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy w przypadku jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu usługi. Zamawiający o skorzystaniu z prawa opcji poinformuje Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi w zakresie stałej ochrony osób i mienia na posterunku 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Narutowicza 17
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie stałej ochrony osób i mienia na posterunku 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Narutowicza 17. Nadto uruchomienie Grupy interwencyjnej w rozumieniu ustawy o ochronie osób i mienia
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 PZP Zamawiający przewiduje uruchomienie prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia na skutek działania siły wyższej, zmian spowodowanych reorganizacją w jednostce Zamawiającego, prowadzenia prac remontowo-budowlanych lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, jak również w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na ochronę obiektów i terenu Zamawiającego a w szczególności zwiększenia ilości posterunków, zmiany kwalifikacji pracowników ochrony lub wprowadzeniu dodatkowych rozwiązań o aspekcie technologicznym w wysokości nie większej niż 10% po cenach jednostkowych określonych w ofercie Wykonawcy w przypadku jeśli pojawi się potrzeba zwiększenia zakresu usługi. Zamawiający o skorzystaniu z prawa opcji poinformuje Wykonawcę.