See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAD|Mendix Advanced Business Engineer Medior - cluster BCO
Beschreibung: Jij bent van het ontwikkelen en beheer van applicaties. Wil jij als Mendix Advanced Business Engineer het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000