2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego
Beschreibung: Dostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 647219-2025
Interne Kennung: PT.2370.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi integralną część dokumentacji
Menge: 1 Stück