2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy
Beschreibung: W ramach realizacji przedmiotu Umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, szczegółowo opisanej w PPU, na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, polegającej na: 1) sprzedaży energii cieplnej (ciepła), dystrybucji lub przesyłania ciepła do nowych lokalizacji w przypadku zwiększenia się zasobu mieszkaniowego Zamawiającego o dodatkowe budynki położone na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, lub 2) ograniczenia sprzedaży energii cieplnej (ciepła), dystrybucji lub przesyłania ciepła w przypadku wyłączenia z zasobu mieszkaniowego Zamawiającego budynków objętych przedmiotem zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, w przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w ust. 9 pkt 1 lub 2, w okresie obowiązywania umowy na wykonanie zamówienia. Maksymalna wartość opcji: +/- 30% wartości zamówienia podstawowego. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie pisemnego oświadczenia na adres mailowy Wykonawcy wskazany do kontaktu.
Interne Kennung: ZGN-II/1/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków zarządzanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy: Obiekt przy ul. Antalla 2 w Warszawie; Obiekt przy ul. Ekspresowej 6 w Warszawie; Obiekt przy ul. Porajów 14 w Warszawie; Obiekt przy ul. Śreniawitów 8 w Warszawie; Obiekt przy ul. W. Świętosławskiego 4 w Warszawie; Obiekt przy ul. V. van Gogha 11 w Warszawie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji przedmiotu Umowy Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, szczegółowo opisanej w PPU, na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, polegającej na: 1) sprzedaży energii cieplnej (ciepła), dystrybucji lub przesyłania ciepła do nowych lokalizacji w przypadku zwiększenia się zasobu mieszkaniowego Zamawiającego o dodatkowe budynki położone na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, lub 2) ograniczenia sprzedaży energii cieplnej (ciepła), dystrybucji lub przesyłania ciepła w przypadku wyłączenia z zasobu mieszkaniowego Zamawiającego budynków objętych przedmiotem zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, w przypadku zaistnienia okoliczności opisanych w ust. 9 pkt 1 lub 2, w okresie obowiązywania umowy na wykonanie zamówienia. Maksymalna wartość opcji: +/- 30% wartości zamówienia podstawowego. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie pisemnego oświadczenia na adres mailowy Wykonawcy wskazany do kontaktu.