See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kamionka w 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kamionka w 2024 r.”.
Interne Kennung: RI.271.22.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kamionka w 2024 r.”. 4.2. Zakres zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kamionka, jak również pozostałych odpadów zgromadzonych podczas zbiórek objazdowych, w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz jego wyposażenia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ, w tym również: - zapewnienie worków foliowych do gromadzenia odpadów w sposób selektywny, - zapewnienie 2 szt. pojemników na odpady zmieszane o pojemności 1100 l. dla mieszkańców budynku wielorodzinnego przy ul. Lubartowskiej 55 w Kamionce w okresie obowiązywania umowy, jak również odbiór tych pojemników po zakończeniu umowy, - zapewnienie odbioru odpadów wielkogabarytowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, zużytych opon, zgodnie z kryteriami opisanymi w Załączniku Nr 1 do SWZ, - wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w niezbędne urządzenia przeznaczone do zbierania poszczególnych frakcji odpadów (kontenery, pojemniki), - zapewnienie odbioru wszystkich odpadów zgromadzonych w PSZOK, - osiągnięcie poziomów odzysku odpadów komunalnych z uwzględnieniem poziomów odzysku wskazanych w ustawie z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1469), Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 roku w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1530) oraz Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 15 grudnia 2017 roku w sprawie poziomów ograniczenia składowania masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji (Dz. U. z 2017 r. poz. 2412). 4.3. Szacowana ilość odpadów w okresie realizacji umowy będzie wynosiła ok. 1381,43 Mg. Ilość ta została określona na potrzeby wykonania oszacowania wartości zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości odbieranych odpadów bez prawa do dochodzenia roszczeń. Rzeczywista ilość odpadów przewidzianych do odbioru wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 4.5. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: RI.271.22.2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe