786249-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie projektu i budowa mieszkań przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu – Etap I
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie projektu i budowa mieszkań przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu – Etap I
BeschreibungWykonanie projektu i budowa mieszkań przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu – dla ETAPU I, na działce nr 214, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w niniejszej SWZ, Planie Miejscowym oraz zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Etap I podzielony zostanie na 2 następujące zadania: Zadanie 1 - wykonanie dokumentacji projektowej wykonawczej w zakresie budynku dla Etapu I (budynek nr 1) i dokumentacji budowlano-wykonawczej w zakresie przyłączy i sieci dla Etapu I, Zadanie 2 - roboty budowlane w zakresie Etapu I (budynek nr 1), wykonanie zagospodarowania, przyłączy i sieci w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie dla budynku nr 1, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla budynku nr 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdz. III SWZ oraz w załączniku 13 do SWZ.
Interne KennungZP/5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45313100 Installation von Aufzügen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001