786278-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – TĚLOCVIČNA (VČ. ODBORNÝCH UČEBEN A PŘILEHLÝCH KOMUNIKACÍ)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTĚLOCVIČNA (VČ. ODBORNÝCH UČEBEN A PŘILEHLÝCH KOMUNIKACÍ)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je demolice stávajícího objektu původní tělocvičny, garáže a dílen, výstavba nového pavilonu sportovní haly a odborných učeben a provedení stavebních úprav okolních místních komunikací, které souvisí s výstavbou nového pavilonu.
Interne KennungTĚLOCVIČNA (VČ. ODBORNÝCH UČEBEN A PŘILEHLÝCH KOMUNIKACÍ)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPopsáno v zadávací dokumentaci