See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oostelijke rondweg
Beschreibung: Het project omvat de aanleg van een nieuwe verbindingsweg van ca.1,1 km tussen de Herentalstesteenweg en Westerlosesteenweg m.i.v. een rondpunt in beton, een fietstunnel en infiltratiebekkens. Het project voorziet in ca. 35.000 m³ grondverzet waaronder aarden wallen in gewapende grond. Delen van de rondweg worden voorzien van geluidswanden.
Interne Kennung: 30095028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 30095028 - 1
Beschreibung: Het project omvat de aanleg van een nieuwe verbindingsweg van ca.1,1 km tussen de Herentalstesteenweg en Westerlosesteenweg m.i.v. een rondpunt in beton, een fietstunnel en infiltratiebekkens. Het project voorziet in ca. 35.000 m³ grondverzet waaronder aarden wallen in gewapende grond. Delen van de rondweg worden voorzien van geluidsschermen.
Interne Kennung: 1