2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2025 r. poz. 285 t.j.).
Beschreibung: Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 7 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 t.j.) informuję, że Powiat Przemyski ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 1. Nazwa i adres organizatora przewozów: Powiat Przemyski Plac Dominikański 3 37-700 Przemyśl 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia. Zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu w trybie ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 t.j.) zgodnie z art. 19 ust. 1 pkt 3. 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: Publiczny transport zbiorowy w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym – przewozy autobusowe, dla n/w sieci komunikacyjnej. 1. Kuźmina – Prałkowce przez Birczę 2. Żohatyn – Prałkowce przez Brzeżawę, Birczę 3. Dubiecko – Kotów przez Birczę 4. Drohobyczka – Ostrów przez Dubiecko 5. Hucisko Nienadowskie – Ostrów przez Dubiecko 6. Kosienice – Żurawica przez Ciemięrzowice, Orły 7. Zadąbrowie – Żurawica przez Niziny, Walawa, Małkowice wieś 8. Kalników – Hurko przez Stubno 9. Barycz – Hurko przez Stubno, Starzawę 10. Kalwaria Pacławska – Pikulice przez Nowosiółki Dydyńskie, Młodowice, Kupiatycze 11. Posada Rybotycka – Pikulice przez Fredropol 12. Maćkowice- Żurawica przez Ujkowice, Orzechowce 13. Sielnica – Ostrów przez Słonne, Dubiecko 14. Żurawica – Kalników przez Orły, Niziny, Starzawa, Stubno. 4. Przewidywana data rozpoczęcia bezpośredniego zawarcia umowy, o których mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. Nie wcześniej niż IV kwartał 2026 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Maksymalnie do 12 miesięcy od dnia bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 6. Zmiana informacji. Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym organizator zbiorowy zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w punktach 1-3 i 5. 7. Miejsce zamieszczenia ogłoszenia: 1). Biuletyn Informacji Publicznej pod adresem http://bip.spprzemysl.pl/ 2). Tablica ogłoszeń w budynku Starostwa Powiatowego w Przemyślu. 3). Strona internetowa http://powiat.przemysl.pl
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001