2. Verfahren
Verfahren
Titel: Likvidace kalů a dalších odpadů z procesů čištění odpadních vod a provozu stokových sítí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je převzetí, přeprava z místa shromáždění do místa likvidace a likvidace odvodněných kalů a ostatních odpadů souvisejících s činností zadavatele a povolených příslušným krajským úřadem (§ 21 a násl. zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech), a to včetně jejich legislativního odbavení (vybavení přepravními listy atd.) dle požadavků zadavatele. Konkrétně se jedná o odpady zařazené do těchto kategorií • Kód odpadu 19 08 05 Kaly z čištění komunálních odpadních vod Vhodné k dalšímu využití, např. uložení na zemědělskou půdu, nebo jako rekultivační materiál nebo k likvidaci. Jedná se o čistírenské kaly, které jsou produktem biologického čištění odpadních vod na čistírnách odpadních vod (ČOV). Čistírenské kaly jsou anaerobně stabilizovány v mezofilním režimu ve vyhnívacích nádržích. Kal je dále mechanicky odvodněn a deponován k následnému odvozu. • Kód odpadu 20 03 06 Odpad z čištění kanalizace Jedná se o hrubé sedimenty, štěrky, písky s podílem biologického znečištění z údržby a čištění stok. • Kód odpadu 19 08 01 Shrábky z česlí Jedná se o mechanicky zachycené hrubé nečistoty z předčištění odpadních vod. Odpady určené k odvozu a likvidaci jsou shromažďovány v místech vzniku odpadů či v místě dočasného shromáždění, tj. na ČOV Vsetín, ČOV Valašské Meziříčí a ČOV Zubří.
Interne Kennung: 2025012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513900 Schlammentsorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz Zadávací dokumentace