See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst linnenservice
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Aankoopcentrale Stad Hasselt - Raamovereenkomst linnenservice. Toelichting: Stad Hasselt wenst een overeenkomst af te sluiten voor het uitvoeren van volgende diensten: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 – Linnenservice Hogevijf & Shelter • Verhuur en onderhoud all-in van divers linnen (lakens, dekbed, keukenhanddoek, ...) • Onderhoud van beroepskledij HOGEVIJF (optie) • Onderhoud bewonerslinnen residenten woonzorgcentra HOGEVIJF (bovenkleding, onderkleding, ...) Perceel 2 – Linnenservice Stad Hasselt • Onderhoud van beroepskledij Stad Hasselt • Verhuur en onderhoud all-in van divers linnen (keukenhanddoek, ...) • Onderhoud van beroepskledij HOGEVIJF (optie) Plaats van dienstverlening: - HOGEVIJF – campus Banneux – Hadewychlaan 74 te 3500 Hasselt - HOGEVIJF – campus Stadspark – Zeven Septemberlaan 17 te 3500 Hasselt - HOGEVIJF – lokaal dienstencentrum Stadspark – Casterstraat 77 te 3500 Hasselt - Shelter (nood- en winteropvang dak- en thuislozen) – Zwarte Brugstraat 2 te 3500 Hasselt (periode november – april) - Centrale Werkplaats, Hellebeemden 20 te 3500 Hasselt
Interne Kennung: PPP0D1-6327/5724/2025-6327
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Linnenservice Hogevijf & Shelter
Beschreibung: Linnenservice Hogevijf & Shelter
Interne Kennung: 2025-6327 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98312000 Textilreinigung, 98311000 Abholdienst für Wäsche
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Zie verder detail in de technische bepalingen voor de opties)
Los: LOT-0002
Titel: Linnenservice Stad Hasselt
Beschreibung: Linnenservice Stad Hasselt
Interne Kennung: 2025-6327_2