2. Verfahren
Verfahren
Titel: WMO woningaanpassingen / ontwikkeling prijzenboek
Beschreibung: Achtergrond en Context De Gemeenten hebben een verkennend marktonderzoek uitgevoerd waarbij diverse partijen zijn benaderd. Op basis van de positieve reacties en de getoonde bereidheid tot samenwerking, zetten wij nu de volgende stap door middel van deze openbare marktconsultatie. Hiermee borgen we de principes van transparantie en non-discriminatie en geven we alle geïnteresseerde ondernemers de gelegenheid om deel te nemen. Inleiding en doel van de marktconsultatie De Gemeenten is voornemens een aanbesteding te organiseren voor het uitvoeren van woningaanpassingen in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). De opdracht zal verdeeld worden in vier percelen. De opsomming van werkzaamheden per perceel is niet-limitatief en kan worden aangevuld. Categorie 1: • Hulpmiddelen • Opklapbare wand (toilet)beugels • Opklapbaar douchezitje (douchezitje aan de wand) • Handzender (aanpassing deuropeners) • Stopcontact t.b.v. scootmobielstalling • Drempels: ▪ Plaatsen drempelhulpen • Plaatsen oprijplaten/vlonders • Verwijderen drempels Categorie 2: • Deuropeners • Kleine bouwkundige werkzaamheden ▪ Extra aanpassingen t.b.v. een traplift (hekwerk, leuning, etc.) • ▪ Hellingbaan (straatwerk) • ▪ Constructie aanpassingen (bv. verbreden deuren) • Spoelföhn installatie • Badkameraanpassingen (verwijderen bad/douchebak, realiseren inloopdouche, verlagen douchebak) • Scootmobielstalling Categorie 3: • Keukenaanpassingen • Plafondlift • Kleine bouwkundige aanpassingen inpandig Categorie 4: • Aanbouw • Bijv. aanbouw slaap- en/of badkamer Ter voorbereiding op deze aanbesteding willen wij, in dialoog met de markt, een realistisch en marktconform prijzenboek opstellen voor de werkzaamheden zoals omschreven in categorie 1 en 2. Dit prijzenboek moet dienen als een transparante en efficiënte basis voor toekomstige opdrachtverlening, waarbij de nadruk ligt op een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding en een voorspelbaar proces voor zowel opdrachtgever als opdrachtnemers. Voor de uitvoering van de werkzaamheden binnen perceel 3 en 4 dient een passende werkwijze te worden vastgesteld. In aanloop hiernaartoe hechten de betrokken gemeenten veel waarde aan uw advies, met als doel inzicht te verkrijgen in de meest geschikte uitvoeringsmethodiek voor deze percelen. De uiteindelijke keuze voor de toe te passen werkwijze zal door de gemeenten worden gemaakt. Deze marktconsultatie is erop gericht om, samen met geïnteresseerde marktpartijen, tot een gedragen en goed onderbouwd prijzenboek te komen. Wij nodigen u dan ook van harte uit om uw expertise en inzichten met ons te delen. Proces van de Marktconsultatie De marktconsultatie zal bestaan uit de volgende fasen: • Fase 1: Informatieverstrekking en vragenronde naar aanleiding van deze publicatie organiseren wij een informatiebijeenkomst (digitaal/fysiek) waarin wij onze doelstellingen en de beoogde aanpak voor het prijzenboek nader toelichten. Vervolgens krijgen alle partijen de gelegenheid om schriftelijk vragen te stellen via TenderNed • Fase 2: Dialoogsessies. Wij zullen met de partijen die zich hebben aangemeld voor actieve participatie, in dialoog treden over de inhoud, structuur en tarieven van het prijzenboek. Deze sessies kunnen zowel gezamenlijk als individueel (1-op-1) plaatsvinden, afhankelijk van de aard van de te bespreken onderwerpen. Vertrouwelijke bedrijfsinformatie zal te allen tijde gewaarborgd worden. • Fase 3: Afronding en publicatie De input uit de dialoogsessies zal worden verwerkt tot een concept-prijzenboek. Dit concept zal (geanonimiseerd) worden gedeeld met alle deelnemers voor een finale feedbackronde. Het definitieve prijzenboek zal onderdeel uitmaken van de toekomstige aanbestedingsstukken. Voorwaarden voor deelname: • Deze marktconsultatie is geen aanbestedingsprocedure en er worden geen opdrachten gegund. • Deelname aan deze marktconsultatie is geen voorwaarde voor deelname aan de uiteindelijke aanbesteding. Evenmin levert deelname enig voordeel. Proces van de marktconsultatie De marktconsultatie zal bestaan uit de volgende fasen: • Fase 1: Informatieverstrekking en vragenronde naar aanleiding van deze publicatie organiseren wij een informatiebijeenkomst (digitaal/fysiek) waarin wij onze doelstellingen en de beoogde aanpak voor het prijzenboek nader toelichten. Vervolgens krijgen alle partijen de gelegenheid om schriftelijk vragen te stellen via TenderNed • Fase 2: Dialoogsessies. Wij zullen met de partijen die zich hebben aangemeld voor actieve participatie, in dialoog treden over de inhoud, structuur en tarieven van het prijzenboek. Deze sessies kunnen zowel gezamenlijk als individueel (1-op-1) plaatsvinden, afhankelijk van de aard van de te bespreken onderwerpen. Vertrouwelijke bedrijfsinformatie zal te allen tijde gewaarborgd worden. • Fase 3: Afronding en publicatie De input uit de dialoogsessies zal worden verwerkt tot een concept-prijzenboek. Dit concept zal (geanonimiseerd) worden gedeeld met alle deelnemers voor een finale feedbackronde. Het definitieve prijzenboek zal onderdeel uitmaken van de toekomstige aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 2026-wmo-wa-2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Achtergrond en Context De Gemeenten hebben een verkennend marktonderzoek uitgevoerd waarbij diverse partijen zijn benaderd. Op basis van de positieve reacties en de getoonde bereidheid tot samenwerking, zetten wij nu de volgende stap door middel van deze openbare marktconsultatie. Hiermee borgen we de principes van transparantie en non-discriminatie en geven we alle geïnteresseerde ondernemers de gelegenheid om deel te nemen. Inleiding en doel van de marktconsultatie De Gemeenten is voornemens een aanbesteding te organiseren voor het uitvoeren van woningaanpassingen in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). De opdracht zal verdeeld worden in vier percelen. De opsomming van werkzaamheden per perceel is niet-limitatief en kan worden aangevuld. Categorie 1: • Hulpmiddelen • Opklapbare wand (toilet)beugels • Opklapbaar douchezitje (douchezitje aan de wand) • Handzender (aanpassing deuropeners) • Stopcontact t.b.v. scootmobielstalling • Drempels: ▪ Plaatsen drempelhulpen • Plaatsen oprijplaten/vlonders • Verwijderen drempels Categorie 2: • Deuropeners • Kleine bouwkundige werkzaamheden ▪ Extra aanpassingen t.b.v. een traplift (hekwerk, leuning, etc.) • ▪ Hellingbaan (straatwerk) • ▪ Constructie aanpassingen (bv. verbreden deuren) • Spoelföhn installatie • Badkameraanpassingen (verwijderen bad/douchebak, realiseren inloopdouche, verlagen douchebak) • Scootmobielstalling Categorie 3: • Keukenaanpassingen • Plafondlift • Kleine bouwkundige aanpassingen inpandig Categorie 4: • Aanbouw • Bijv. aanbouw slaap- en/of badkamer Ter voorbereiding op deze aanbesteding willen wij, in dialoog met de markt, een realistisch en marktconform prijzenboek opstellen voor de werkzaamheden zoals omschreven in categorie 1 en 2. Dit prijzenboek moet dienen als een transparante en efficiënte basis voor toekomstige opdrachtverlening, waarbij de nadruk ligt op een eerlijke prijs-kwaliteitverhouding en een voorspelbaar proces voor zowel opdrachtgever als opdrachtnemers. Voor de uitvoering van de werkzaamheden binnen perceel 3 en 4 dient een passende werkwijze te worden vastgesteld. In aanloop hiernaartoe hechten de betrokken gemeenten veel waarde aan uw advies, met als doel inzicht te verkrijgen in de meest geschikte uitvoeringsmethodiek voor deze percelen. De uiteindelijke keuze voor de toe te passen werkwijze zal door de gemeenten worden gemaakt. Deze marktconsultatie is erop gericht om, samen met geïnteresseerde marktpartijen, tot een gedragen en goed onderbouwd prijzenboek te komen. Wij nodigen u dan ook van harte uit om uw expertise en inzichten met ons te delen. Proces van de Marktconsultatie De marktconsultatie zal bestaan uit de volgende fasen: • Fase 1: Informatieverstrekking en vragenronde naar aanleiding van deze publicatie organiseren wij een informatiebijeenkomst (digitaal/fysiek) waarin wij onze doelstellingen en de beoogde aanpak voor het prijzenboek nader toelichten. Vervolgens krijgen alle partijen de gelegenheid om schriftelijk vragen te stellen via TenderNed • Fase 2: Dialoogsessies. Wij zullen met de partijen die zich hebben aangemeld voor actieve participatie, in dialoog treden over de inhoud, structuur en tarieven van het prijzenboek. Deze sessies kunnen zowel gezamenlijk als individueel (1-op-1) plaatsvinden, afhankelijk van de aard van de te bespreken onderwerpen. Vertrouwelijke bedrijfsinformatie zal te allen tijde gewaarborgd worden. • Fase 3: Afronding en publicatie De input uit de dialoogsessies zal worden verwerkt tot een concept-prijzenboek. Dit concept zal (geanonimiseerd) worden gedeeld met alle deelnemers voor een finale feedbackronde. Het definitieve prijzenboek zal onderdeel uitmaken van de toekomstige aanbestedingsstukken. Voorwaarden voor deelname: • Deze marktconsultatie is geen aanbestedingsprocedure en er worden geen opdrachten gegund. • Deelname aan deze marktconsultatie is geen voorwaarde voor deelname aan de uiteindelijke aanbesteding. Evenmin levert deelname enig voordeel.
Interne Kennung: 1