786361-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Grafik-Design – Fullservicebureau contentcreatie, grafisch ontwerp en drukwerk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fullservicebureau contentcreatie, grafisch ontwerp en drukwerk
Beschreibung: Het COA is op zoek naar een fullservicebureau dat het COA volledig ontzorgt op het gebied content (tekst), concept & creatie (grafisch ontwerp) en van print (drukwerk). Het doel van onderhavige opdracht is het selecteren van een betrouwbare leverancier die in staat is de gevraagde dienstverlening en bijbehorende producten te leveren tegen de Beste Prijs Kwaliteit Verhouding. Gezien de ontwikkeling van de spend gedurende de afgelopen jaren wordt de totale omvang van de opdracht geraamd op € 2.500.000 voor de gehele de looptijd van de opdracht, exclusief btw exclusief indexacties. Het uitgangspunt is een contract met een maximale looptijd van twee jaar plus tweemaal een optie tot verlenging van een jaar. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: € 2.500.000 x 1,50 = €3.750.000,- exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne Kennung: CDR-1216227
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 79553000 Desktop-Publishing-Arbeiten, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 92312211 Dienstleistungen von Schreibbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1