2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w latach 2026 – 2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii cieplnej do obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w latach 2026 - 2027. 2. Odbiorcy zamówienia – obiekty UCSiR: a) Arena Ursynów hala widowiskowo sportowa ( L- 4464), ul. Pileckiego 122, 02-781 Warszawa; b) ZOS Moczydło basen (L- 693), ul. Pod Strzechą 3, 02-798 Warszawa; c) ZOS Hawajska hala sportowa, ul. Dereniowa 48, 02-776 Warszawa; d) ZOS Hirszfelda basen, ul. Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa; e) ZOS Koncertowa basen, ul. Koncertowa 4, 02-784 Warszawa. 3. Okres realizacji zamówienia: 24 miesiące. 4. Planowane zużycie energii cieplnej w latach 2026-2027: 29 400 GJ. 5. Zamówiona moc cieplna: 1,828 MW. 6. Inne warunki techniczne: 1) Obiekty Zamawiającego zasilane są z węzłów cieplnych, 2) Węzeł cieplny jest własnością Zamawiającego, 3) Układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła jest własnością Veolii Energii Warszawa S.A., 4) Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego, 5) Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła - gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej (węzła cieplnego).
Interne Kennung: ZP/PN/D/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej do obiektów Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie w latach 2026 – 2027.