See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarki, pielęgniarzy, położne
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarki, pielęgniarzy, położne, położnych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy w zakresie usług medycznych
Interne Kennung: 34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001