786560-2025 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Aanstellen opdrachtnemer voor Nieuwbouw Ter Caele - deel Ruwbouw, afwerking en technieken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanstellen opdrachtnemer voor Nieuwbouw Ter Caele - deel Ruwbouw, afwerking en technieken
BeschreibungNieuwbouw woonzorgcentrum - ruwbouw, afwerking en technische uitrustingen
Interne KennungZBM-2025-Nieuwbouw Ter Caele-Ruwbouw, afwerking en technieken
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelZBM-2025-Nieuwbouw Ter Caele-Ruwbouw, afwerking en technieken - 1
BeschreibungAanstellen opdrachtnemer voor Nieuwbouw Ter Caele - deel Ruwbouw, afwerking en technieken
Interne Kennung1