2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do naprawy nawierzchni drogowych w zakresie mieszanki mineralno–asfaltowej do wbudowania „na gorąco"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do naprawy nawierzchni drogowych w zakresie mieszanki mineralno – asfaltowej do wbudowania „na gorąco”. Przewidywana wielkość dostawy mieszanki mineralno-asfaltowej (MMA), do wbudowania mechanicznego, w ilości 3535 ton, transportem Zamawiającego, w tym: 1) AC 8S, do wbudowania ręcznego przy remontach cząstkowych – 300 ton; 2) AC 11S, do wbudowania mechanicznego przy nakładkach na większych powierzchniach – 3 235 ton; 2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny kod: 44113700-2, 44113600-1 3. Mieszanka mineralno-asfaltowa (MMA) AC 8S (z zawartością kruszywa powyżej 2,00 mm nie mniej niż 45%), z przeznaczeniem do wykonywania napraw nawierzchni bitumicznych (remontów cząstkowych) dla kategorii ruchu KR-2, winna spełniać wymogi normy PN-EN 13108-1 i WT-2-2010, 4. Mieszanka mineralno-asfaltowa (MMA) AC 8S powinna być wykonana, na bazie asfaltu D50/70 lub modyfikowanego dla kategorii ruchu – KR2, AC 11S powinna być wykonana, na bazie asfaltu D50/70, lub modyfikowanego dla kategorii ruchu – KR 3-4 winna spełniać wymogi normy PN:96025:2000, 5. Asfalty używane do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych (MMA) powinny być zgodne z PN-EN 12591:2010, 6. Mieszanki mineralno-asfaltowe (MMA) muszą posiadać aktualną krajową ocenę techniczną, ważną także przez okres realizacji zamówienia, wydaną przez uprawnioną jednostkę badawczą (np.: Instytut Badawczy Dróg i Mostów), zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 17 listopada 2016 r. w sprawie krajowych ocen technicznych (Dz. U. z 2016 r. , poz. 1968) lub dokument równoważny. Dostawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, 7. Dostarczana mieszanka mineralno–asfaltowa powinna odpowiadać warunkom ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz.U z 2019 r. poz. 266 z póź. zm.), 8. Ze względu na warunki technologiczne, transport i przechowywanie masy na gorąco, (konieczność zapewnienia odpowiednich parametrów mieszanki mineralno-asfaltowej przed jej zabudową a także ze względu na stan i ilość posiadanego sprzętu transportowego przez Zamawiającego), Zamawiający wymaga, aby Dostawca dysponował w pełni sprawną Wytwórnią Mas Bitumicznych, zlokalizowaną w odległości maksymalnie do 30 km od od siedziby Zamawiającego w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 9 (mierzoną najkrótszą drogą - nie w linii prostej - dla samochodów ciężarowych o ładowności powyżej 20 ton mających możliwość poruszania się po drogach, zgodnie z ustawą „Prawo o ruchu drogowym”), 9. Sukcesywne dostawy mieszanki mineralno-asfaltowej „na gorąco” odbywać się będą transportem Zamawiającego w dniach produkcji mieszanki, począwszy od dnia podpisania umowy (po uprzednim telefonicznym lub faksem zamówieniu) do 12 miesięcy lub do czasu wyczerpania przewidywanego zakresu zamówienia, w zależności od tego, który z warunków zostanie spełniony jako pierwszy. Wielkość jednorazowego zamówienia na mieszankę mineralno-asfaltową w okresie realizacji dostaw, szacuje się na od 1 do 100 ton,
Vorherige Bekanntmachung: 597110-2025
Interne Kennung: MZDiM.SA.222-24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów do naprawy nawierzchni drogowych w zakresie mieszanki mineralno–asfaltowej do wbudowania „na gorąco”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do naprawy nawierzchni drogowych w zakresie mieszanki mineralno – asfaltowej do wbudowania „na gorąco”. Przewidywana wielkość dostawy mieszanki mineralno-asfaltowej (MMA), do wbudowania mechanicznego, w ilości 3535 ton, transportem Zamawiającego, w tym: 1) AC 8S, do wbudowania ręcznego przy remontach cząstkowych – 300 ton; 2) AC 11S, do wbudowania mechanicznego przy nakładkach na większych powierzchniach – 3 235 ton;
Interne Kennung: MZDiM.SA.222.24.2025
Menge: 3 535 Tonnen