See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ekologicznych autobusów elektrycznych wraz z niezbędną infrastrukturą do ładowania na terenie Gminy Miasta Brodnicy
Beschreibung: Zakup i dostawa 5 (pięciu) sztuk fabrycznie nowych, elektrycznych autobusów miejskich, jednoczołowych,niskopodłogowych o napędzie elektrycznym do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Dostawa, montaż orazuruchomienie fabrycznie nowych stacji ładowania – 2 szt. Ładowarek dwustanowiskowych 2x40kW oraz jednej ładowarkimobilnej typu plug-in wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony zostałzgodnie z załącznikami od Nr 9 do 33 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001