786574-2025 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdów osobowych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na 9 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedną z części określonych poniżej: Część nr I – Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego typu furgon nieoznakowany; Część nr II – Dostawa 10 sztuk samochodów osobowych 8-miejscowych nieoznakowanych; Część nr III - Dostawa 5 sztuk samochodów osobowych 8-miejscowych nieoznakowanych; Część nr IV - Dostawa 5 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowanych; Część nr V - Dostawa 2 sztuk samochodów osobowych typu kombivan nieoznakowany; Część nr VI - Dostawa 10 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych; Część nr VII - Dostawa 2 sztuk pojazdów czterokołowych typu quad z wyposażeniem oraz przyczepy do ich przewozu; Część nr VIII - Dostawa 2 sztuk pojazdów typu skuter wodny wraz z przyczepą do ich przewozu, Część nr IX - Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego o podwyższonych parametrach nieoznakowanego przeznaczonego pod adaptacje na pojazd RD-VIDEO. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający zawarł w Załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr I, Załączniku nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr II,Załączniku nr 1C do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr III, Załączniku nr 1D do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr IV,Załączniku nr 1E do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr V, Załączniku nr 1F do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr VI,Załączniku nr 1G do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr VII, Załączniku nr 1H do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr VIII, Załączniku nr 1I do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia Część nr IX.
Vorherige Bekanntmachung725624-2025
Interne KennungZP/48/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34421000 Motorroller, 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
LosLOT-0005
TitelDostawa 10 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk samochodów osobowych typu SUV nieoznakowanych.
Interne KennungCzęść nr VI
Menge10 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji w ilości 10 sztuk.