See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien en scheren hagen, holle wegen en houtkanten
Beschreibung: Maaien en scheren hagen, holle wegen en houtkanten
Interne Kennung: PPP04D-3802/5505/3802
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hagen en houtwallen
Beschreibung: Hagen en houtwallen
Interne Kennung: 3802_1
Los: LOT-0002
Titel: Holle wegen
Beschreibung: Holle wegen
Interne Kennung: 3802_2
786617-2025 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien en scheren hagen, holle wegen en houtkanten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP04D-3802/5505/3802
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Hagen en houtwallen
Beschrijving: Hagen en houtwallen
Interne identificatiecode: 3802_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Holle wegen
Beschrijving: Holle wegen
Interne identificatiecode: 3802_2