2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie Planu Gospodarowania Zasobami Wodnymi dla obszaru zlewni w granicach Nadleśnictw Giżycko i Maskulińskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie Planu Gospodarowania Zasobami Wodnymi dla obszaru zlewni w granicach Nadleśnictw Giżycko i Maskulińskie, wykonanym dla Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku i Nadleśnictw Giżycko i Maskulińskie. „Plan Gospodarowania Zasobami Wodnymi dla obszaru zlewni w granicach Nadleśnictw Giżycko i Maskulińskie” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko, obejmuje część zlewni Narwi, Pisy, Węgorapy, Guber i Ełk na terenie Nadleśnictw Giżycko i Maskulińskie którego integralną częścią będzie model bilansu wodnego gleb i siedlisk oraz prognoza oddziaływania na środowisko. Niezbędnym elementem zadania jest sporządzenie Studium hydrologicznego dla obszarów poszczególnych nadleśnictw, stanowiących punkt wyjścia do realizacji Planu. Wynikiem będzie opracowanie wskazań do prowadzenia działań ochronnych i sposobów gospodarowania na siedliskach hydrogenicznych. PGZW powinien być pozytywnie zaopiniowany przez PGW Wody Polskie.
Interne Kennung: S.270.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Prawa zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351610 Meteorologische Dienste, 71351611 Klimatologische Dienste, 71351612 Hydrometeorologische Dienste, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 71353100 Hydrografische Untersuchungen, 71354400 Hydrografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft