2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bekentgørelse om indgået kontrakt - Københavns Lufthavne A/S - Indkøb af arbejdsskadeforsikring
Beschreibung: Københavns Lufthavne A/S ønsker tilbud på en arbejdsskadeforsikring efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet.Der henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet.Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung: 271176071
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Københavns Lufthavne A/S ønsker tilbud en arbejdsskadeforsikring efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra bedste forhold mellem pris og kvalitet.Der henvises nærmere til kravspecifikationen i udbudsmaterialet.Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000