See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W ZAKRESIE WYKONYWANIA BIOPSJI GRUBOIGŁOWYCH POD KONTROLĄ TOMOGRAFU KOMPUTEROWEGO
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie specjalistycznych świadczeń zdrowotnych polegających na wykonywaniu biopsji gruboigłowych pod kontrolą tomografu komputerowego, zwanych dalej „badaniami”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KO-08-25-EM