786714-2025 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa samochodów osobowych oznakowanych typu SUV dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów osobowych oznakowanych typu SUV dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodów osobowych oznakowanych typu SUV dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung679776-2025
Interne KennungZP/58/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych oznakowanych typu SUV dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Menge15 Stück