See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 88.2025 directievoerder Anna-Maria van Schurmangebouw
Beschreibung: Geachte heer, mevrouw, Voor onze afdeling Campus & Facilities (C&F) zijn we op zoek naar een directievoerder voor de nieuwbouw en renovatie van het Anne Maria van Schurmangebouw / Onderwijscentrum binnenstad. Per aanbieder mag er één kandidaat worden aangedragen. Bij het eventueel indienen van uw inschrijving in Mercell verzoeken wij u om de toelichting mee te nemen bij uw reactie op de gestelde eisen/wensen. Indien u nog vragen heeft over deze uitvraag wordt u van harte uitgenodigd om deze te stellen via Mercell.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000