2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van twee LC-MS/MS-systemen voor onderwijs en onderzoek
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van LC-MS-apparatuur, inclusief installatie en integratie. Daarnaast wordt binnen deze vrijwillige transparantie vooraf de mogelijkheid opgenomen om het onderhoud onder dezelfde opdracht onder te brengen, aangezien uitsluitend de leverancier van de LC-MS-systemen dit onderhoud kan uitvoeren zonder risico op incompatibiliteit of verlies van garantie. Het betreft de aanschaf van twee (2) verschillende LC-MS-systemen, die zullen worden geplaatst op de nieuwe locatie in Den Bosch. Door zowel de levering als – indien daarvan gebruik wordt gemaakt – het onderhoud bij dezelfde leverancier onder te brengen, kan continuïteit, compatibiliteit en uniforme serviceverlening tussen beide locaties worden gewaarborgd. De LC-MS-apparatuur wordt ingezet voor zowel onderwijsdoeleinden als toegepast onderzoek binnen het lectoraat Analysetechnieken in de Life Sciences (ATLS) van Avans Hogeschool. Het betreft de aanschaf van twee (2) verschillende LC-MS-systemen
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1