See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych z podziałem na 2 części (zadań). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 607367-2025
Interne Kennung: D/134/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/134/2025 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów kołowych - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/134/2025 - zadanie nr 2