2. Verfahren
Verfahren
Titel: Was van werkkledij en bewonerskledij
Beschreibung: Woon- en Zorgbedrijf Wervik heeft verschillende vestigingen: wzc Het Pardoen in de Akademiestraat 1 te 8940 Wervik, Sint-Janshospitaal op Steenakker 30 te 8940 Wervik en wzc Ter Beke in de Beselarestraat 1 te 8940 Wervik-Geluwe. Deze opdracht omvat het wassen van de kledij van de bewoners van beide wzc’s en van de werkkledij op de drie vestigingen. Bewoners van het Sint-Janshospitaal kunnen ook gebruik maken van de mogelijkheid om hun kledij te laten wassen door de leverancier
Interne Kennung: PPP06F-357/5026/2025007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025007_1