78683-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern – Dostawa wysokoprecyzyjnego lasera laboratoryjnego do zaawansowanych procedur laboratoryjnych w embriologii klinicznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wysokoprecyzyjnego lasera laboratoryjnego do zaawansowanych procedur laboratoryjnych w embriologii klinicznej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wysokoprecyzyjnego lasera laboratoryjnego, przeznaczonego do pracy w laboratorium embriologicznym w ramach procedur medycznych wspomagających płodność (IVF) oraz diagnostykę zarodków (PGT)
Interne KennungUCZKIN.ZP.19.2025.EU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
5. Los
LosLOT-0001
TitelLaser laboratoryjny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokoprecyzyjnego lasera laboratoryjnego, przeznaczonego do pracy w laboratorium embriologicznym w ramach procedur medycznych wspomagających płodność (IVF) oraz diagnostykę zarodków (PGT) wraz z: 1) Montażem 2) Zainstalowaniem 3) Uruchomieniem 4) Oddaniem do eksploatacji 5) Przeszkoleniem personelu
Interne KennungLaser laboratoryjny