78685-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrräder – Poznaj Bieszczady polsko-słowackie przez elektromobilność
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoznaj Bieszczady polsko-słowackie przez elektromobilność
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach zadania „Poznaj Bieszczady polsko-słowackie przez elektromobilność”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę następujących elementów: 1) 75 rowerów elektrycznych z cichym silnikiem, pojemnym akumulatorem i zasięgiem 60-150 km. 2) 9 stojako-ładowarek połączonych ze stojakiem dla rowerów. 3) 15 rezerwowych ładowarek, 4) 75 GPS - ów które będą służyły do namierzania poszczególnych rowerów. 5) opracowanie i zaimplementowanie przez Wykonawcę aplikacji na rower (telefon). Aplikacja będzie działała jako nakładka na google maps. Będzie ona pokazywać najpiękniejsze przyrodniczo i krajobrazowo trasy we wszystkich 3 gminach, połączone ze sobą, tak aby turysta lub mieszkaniec mógł na rowerze zwiedzić wszystkie gminy, które biorą udział w projekcie. Trasy będą ze sobą połączone i ukazywać będą całe pogranicze polsko-słowackie. Trasy będą prowadzić do wyznaczonych atrakcji turystycznych i kulturowych, obiektów noclegowych i gastronomicznych.
Interne KennungWI.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34422000 Fahrräder mit Hilfsmotor, 34144900 Elektrofahrzeuge, 72416000 Anbieter von Anwendungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach zadania „Poznaj Bieszczady polsko-słowackie przez elektromobilność”. 4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę następujących elementów: 1) 75 rowerów elektrycznych z cichym silnikiem, pojemnym akumulatorem i zasięgiem 60-150 km. 2) 9 stojako-ładowarek połączonych ze stojakiem dla rowerów. 3) 15 rezerwowych ładowarek, 4) 75 GPS - ów które będą służyły do namierzania poszczególnych rowerów. 5) opracowanie i zaimplementowanie przez Wykonawcę aplikacji na rower (telefon). Aplikacja będzie działała jako nakładka na google maps. Będzie ona pokazywać najpiękniejsze przyrodniczo i krajobrazowo trasy we wszystkich 3 gminach, połączone ze sobą, tak aby turysta lub mieszkaniec mógł na rowerze zwiedzić wszystkie gminy, które biorą udział w projekcie. Trasy będą ze sobą połączone i ukazywać będą całe pogranicze polsko-słowackie. Trasy będą prowadzić do wyznaczonych atrakcji turystycznych i kulturowych, obiektów noclegowych i gastronomicznych. 4.3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również szkolenie przeprowadzone przez Wykonawcę z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu, wyposażenia oraz aplikacji (teoretyczne i praktyczne), dla co najmniej 3 osób będących przedstawicielami każdej Gminy. Protokół szkolenia stanowi załącznik do protokołu odbioru. Elementy składowe przedmiotu zamówienia muszą być ze sobą kompatybilne, zapewnić bezproblemową współpracę, posiadać niezbędne elementy umożliwiające pracę urządzeń. Dostarczony przedmiot zamówienia po uruchomieniu będzie gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów i inwestycji. Wszystkie elementy przedmiotu zamówienia powinny odpowiadać normom europejskim i być dopuszczone do użytkowania na obszarze Unii Europejskiej. Przedmiot umowy fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych wraz z aktualnymi atestami i certyfikatami oraz obowiązującymi wymaganiami norm, wyprodukowany nie wcześniej niż 12 m-cy przed dniem podpisania umowy. Okres gwarancji na cały przedmiot zamówienia wynosi 5 lat od dnia podpisania protokołu odbioru w tym: a) Zamawiający wymaga oprócz gwarancji Wykonawcy na cały przedmiot zamówienia, udzielenia oddzielnej gwarancji producenta na dostarczone rowery (5 lat) b) jeżeli producent roweru wymaga przeprowadzania przeglądów w celu zachowania uprawnień z gwarancji wykonawca zobowiązuje się do świadczenia nieodpłatnych przeglądów serwisowych rowerów przez okres udzielonej gwarancji w ramach wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu umowy,. c) Ponadto Zamawiający wymaga w przypadku rowerów wykonania minimum jednej wizyty serwisowej rocznie przez 5 lat (w IV kwartale roku). d) Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z wykonaniem obowiązków wynikających ze świadczenia gwarancji. e) Szczegółowe warunki gwarancji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy. f) W CELU ZAPEWNIENIA SPÓJNOŚCI I KOMPATYBILNOŚCI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA POMIĘDZY GMINAMI PARTNERSKIMI ZAMAWIAJĄCY WYMAGA ABY ZAOFEROWANE PRZEZ WYKONAWCĘ PRODUKTY W POSZCZEGÓLNYCH POZYCJACH ZESTAWIENIA ILOŚCIOWEGO BYŁY IDENTYCZNE (TEN SAM PRODUCENT, MODEL I WERSJA) DLA KAŻDEGO Z PARTNERÓW. NIE DOPUSZCZA SIĘ OFEROWANIA W TEJ SAMEJ POZYCJI ZESTAWIENIA ILOŚCIOWEGO RÓŻNYCH PRODUKTÓW. 4.4. Wykonawca dostarczy na własny koszt i ryzyko następujące ilości dla poszczególnych siedzib gmin: a) dla Gminy Solina - 25 rowerów elektrycznych - 3 stojako-ładowarki, - 5 ładowarek do rowerów, - 25 GPS – ów b) dla Gmina Cisna - 25 rowerów elektrycznych - 3 stojako-ładowarki, - 5 ładowarek do rowerów, - 25 GPS – ów c) dla Gmina Olszanica - 25 rowerów elektrycznych - 3 stojako-ładowarki, - 5 ładowarek do rowerów, - 25 GPS – ów Aplikacja mobilna będzie wspólna dla wszystkich 3 Gmin. 4.5. Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 4.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 do SWZ – dalej „OPZ” oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionen4.11. Zamawiający przewiduje prawo opcji, w ramach którego zakres zamówienia może zostać zwiększony o dodatkowe:  15 rowerów elektrycznych  3 stojako-ładowarki,  5 ładowarek do rowerów,  25 GPS – ów 4.12. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy będzie to leżeć w interesie w Zamawiającego i wynikać z jego potrzeb. 4.13. Prawo opcji zostanie wykorzystane w sytuacji, gdy Zamawiający podejmie decyzję o zakupie dodatkowych urządzeń wskazanych w pkt 4.8. Okolicznościami uzasadniającymi skorzystanie z prawa opcji będzie wykorzystanie potencjalnych oszczędności przy wydatkowaniu źródeł finansowania lub pojawienie się dodatkowych środków finansowych umożliwiających rozszerzenie zakresu realizacji zadania, 4.14. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu 4.15. Szczegółowe zasady korzystania z prawa opcji przez Zamawiającego określone zostały w Załączniku Nr 2 do SWZ.