2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodání, technickou podporu, rozvoj a předání systému cBIS
Beschreibung: Účelem této Dohody je zejména zajištění dodávky Centrálního Biometrického Informačního Systému (dále také jen cBIS) včetně technické podpory, rozvoje a nezbytného vývoje v rozsahu aplikační podpory a garance funkčnosti. Plnění A – Dodávka informačního systému cBIS dle technické specifikace A.1 – Analýza, návrh řešení a dodávka systému cBIS A.2 – Integrace cBIS s externími systémy A.3 – Migrace dat a spuštění cBIS do provozu A.4 – Rozšíření kapacity modulu daktyloskopie A.5 – Rozšíření kapacity modulu facerecognition II. Plnění B – Technická podpora a provoz systému B.1 – Technická podpora fixní pro systém cBIS B.2 – Technická podpora pro koncová zařízení (stanice) E.2.1 B.3 – Technická podpora pro koncová zařízení (stanice) E.2.2 B.4 – Technická podpora pro SW znaleckých stanic B.5 - Technická podpora pro rozšíření kapacity modulu daktyloskopie B.6 - Technická podpora pro rozšíření kapacity modulu facerecognition III. Plnění C – Technická podpora variabilní IV. Plnění D – Rozvoj systému cBIS V. Plnění E.2 – Vybavení koncových pracovišť systému cBIS VI. Plnění F – Předání systému novému Dodavateli nebo Zadavateli
Vorherige Bekanntmachung: 637738-2023
Interne Kennung: PPR-3045-34/ČJ-2022-990656
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Objednávka č. 5/2025 k Rámcové dohodě na dodání, technickou podporu, rozvoj a předání systému cBIS, PPR-1111-471/ČJ-2025-990573. Předmětem plnění 1) Stanice Livescan stacionární (odolná konstrukce), 2) Stanice LIVESCAN mobilní. Součástí Plnění je základní implementace.