2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług związanych z odbiorem oraz zagospodarowaniem odpadów komunalnych, wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Tułowice”
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest: „Świadczenie usług związanych z odbiorem oraz zagospodarowaniem odpadów komunalnych, wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Tułowice” 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. 3.3. Usługa odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych obejmuje wszystkie nieruchomości zamieszkałe oraz niezamieszkałe położone na terenie Zamawiającego wraz z wyposażeniem nieruchomości zamieszkałych w worki na odpady komunalne zbierane selektywnie, tj. papier, metale, tworzywa sztuczne, szkło, odpady opakowaniowe wielomateriałowe (bioodpady zbierane są w pojemnikach), wyposażeniem budynków wielorodzinnych w pojemniki oraz utrzymywaniem pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Świadczenie usług objętych przedmiotem zamówienia będzie realizowane w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 658342-2025
Interne Kennung: ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden