786917-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauleistungen im Hochbau – Wykonanie robót budowlanych oraz usług związanych z realizowanymi robotami w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej””
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych oraz usług związanych z realizowanymi robotami w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej””
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Wykonanie robót budowlanych oraz usług związanych z realizowanymi robotami budowlanymi w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej”” - postępowanie numer PIM/08/25/ZP47/2020-258. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót budowlanych obejmujących między innymi rozbudowę, przebudowę i remont Palmiarni Poznańskiej oraz budowę garażu dla potrzeb Palmiarni Poznańskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (w tym budowa zbiorników na deszczówkę, zbiorników retencyjno- rozsączających, agregatu prądotwórczego) i zagospodarowaniem terenu (w tym małej architektury), budowę przyłącza wodociągowego, rozbiórkę budynku kawiarni wraz z łącznikiem do pawilonu nr 3, komina wraz z przybudówką techniczną, budynku magazynu sprzętu oraz suwnicy oraz usług związanych z wykonywanymi robotami budowlanymi zadania inwestycyjnego zgodnie z dokumentacją projektową oraz Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia i innymi załącznikami, w tym Wzorem umowy. 2. Całość przedmiotu zamówienia podlega wykonaniu zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki inżynierskiej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 3. Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – Załączniku nr 1 do SWZ oraz Załącznikach nr 2-3 do SWZ. 4. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • 45100000-8 Przygotowanie terenu pod budowę • 45300000-0 Roboty instalacyjne w budynku • 45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych • 45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne • 45210000-2 Roboty budowlane w zakresie budynków • 45220000-5 Roboty inżynieryjne i budowlane • 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne • 45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne • 45340000-2 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego • 45430000-0 Pokrywanie podłóg i ścian • 45440000-3 Roboty malarskie i szklarskie • 45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 5. Szacunkowa wartość zamówienia powyżej równowartości 20 mln euro. 6. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp (do 50% wartości zamówienia podstawowego) w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp. Przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą podobne roboty budowlane lub usługi, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie tego rodzaju zamówień w szczególności, gdy zajdzie konieczność i / lub potrzeba wykonania zakresów prac nieuwzględnionych aktualnie w ramach zakresu zamówienia podstawowego, a których wykonanie będzie możliwe poprzez powtórzenie podobnych robót budowlanych lub usług, co przewidziane w ramach zakresu zamówienia podstawowego Warunkiem udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót lub usług jest okoliczność, że: • dotychczasowy wykonawca realizował roboty w terminie i z najwyższą starannością, • dotychczasowy wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego, • dotychczasowy wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, • Zamawiający przeprowadzi z dotychczasowym Wykonawcą negocjacje, w wyniku których zostanie uzgodnione wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia.
Interne KennungPIM/08/25/ZP47/2020-258
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
LosLOT-0000
Titel„Wykonanie robót budowlanych oraz usług związanych z realizowanymi robotami w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej””
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Wykonanie robót budowlanych oraz usług związanych z realizowanymi robotami budowlanymi w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej”” - postępowanie numer PIM/08/25/ZP47/2020-258. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót budowlanych obejmujących między innymi rozbudowę, przebudowę i remont Palmiarni Poznańskiej oraz budowę garażu dla potrzeb Palmiarni Poznańskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (w tym budowa zbiorników na deszczówkę, zbiorników retencyjno- rozsączających, agregatu prądotwórczego) i zagospodarowaniem terenu (w tym małej architektury), budowę przyłącza wodociągowego, rozbiórkę budynku kawiarni wraz z łącznikiem do pawilonu nr 3, komina wraz z przybudówką techniczną, budynku magazynu sprzętu oraz suwnicy oraz usług związanych z wykonywanymi robotami budowlanymi zadania inwestycyjnego zgodnie z dokumentacją projektową oraz Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia i innymi załącznikami, w tym Wzorem umowy. 2. Całość przedmiotu zamówienia podlega wykonaniu zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i sztuki inżynierskiej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z wzorem umowy i OPZ.