2. Verfahren
Verfahren
Titel: Høring af udbudsmateriale på mindre fødevareindkøb via e-handel til institutioner i Syddjurs Kommune
Beschreibung: Kære leverandørVi inviterer jer til at deltage i høringen af dele af udbudsmaterialet på mindre fødevareindkøb via e-handel til institutioner i Syddjurs Kommune. Formålet er at sikre, at materialet er klart og realistisk, inden den endelige offentliggørelse.Høringsperiode: 26.11.25 - 10.12.2025Feedback: Send kommentarer senest 10.12.2025 til Karin Sonne, via kommentarskemaet i MercellVi ser frem til jeres input.Med venlig hilsenKarin Sonne]Syddjurs Kommunekaso@syddjurs.dk
Interne Kennung: 271187187
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse