2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 2 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym). Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach drogowych na następujących liniach komunikacyjnych: 1) Szubin – Kowalewo – Wąsosz – Dąbrówka Słupska – Słupy – Królikowo – Chraplewo – Smarzykowo – Ciężkowo – Retkowo; 2) Szubin – Kowalewo – Mąkoszyn – Gąbin – Chomętowo – Żędowo – Wąsosz – Kowalewo – Szubin
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)