786982-2025 - Wettbewerb
Polen – Medienspeicher- und -lesegeräte – Dostawa deduplikatorów wraz z licencjami do oprogramowania do deduplikacji danych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa deduplikatorów wraz z licencjami do oprogramowania do deduplikacji danych
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa deduplikatorów wraz z licencjami do oprogramowania do deduplikacji danych, szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ. 2.Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung303745-2025
Interne KennungZPRZ.270.104.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 303745-2025 z dnia 13.05.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa deduplikatorów wraz z licencjami do oprogramowania do deduplikacji danych