See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw ciekłych w systemie bezgotówkowych tankowań do pojazdów Zamawiającego w ilości szacunkowej 680 000 litrów oleju napędowego i 9 000 litrów etyliny Pb 95 oraz dostawa paliw ciekłych do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu przy ul. Kociewskiej 37/53 w ilości szacunkowej 180 000 litrów oleju napędowego oraz olej lekki, opałowy, do systemu grzewczego w ilości szacunkowej 14 000 litrów. Zamawiający dokonuje podziału przedmiotu zamówienia na dwie części: Część I – Dostawa paliw płynnych w systemie kart flotowych; Część II – Dostawa paliw płynnych do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu.
Interne Kennung: DPP/ZP-28/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09134200 Dieselkraftstoff, 09132000 Benzin, 09134100 Dieselöl, 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliw płynnych w systemie kart flotowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw ciekłych w systemie bezgotówkowych tankowań do pojazdów Zamawiającego w ilości szacunkowej 680 000 litrów oleju napędowego i 9 000 litrów etyliny Pb 95.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09134100 Dieselöl, 09134200 Dieselkraftstoff, 09132000 Benzin
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa paliw płynnych do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw ciekłych do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu przy ul. Kociewskiej 37/53 w ilości szacunkowej 180 000 litrów oleju napędowego oraz olej lekki, opałowy, do systemu grzewczego w ilości szacunkowej 14 000 litrów.
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe, 09134200 Dieselkraftstoff, 09134100 Dieselöl, 09135100 Heizöl