787034-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektroisolatoren – Dokonywanie dostaw w celu uzupełnienia rezerwy magazynowej w zakresie izolatorów porcelanowych liniowych w okresie 60 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDokonywanie dostaw w celu uzupełnienia rezerwy magazynowej w zakresie izolatorów porcelanowych liniowych w okresie 60 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup oraz dostawa w celu uzupełniania rezerwy magazynowej w zakresie izolatorów porcelanowych liniowych. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 60 miesięcznej gwarancji na wszystkie dostarczone izolatory. Okres gwarancji jest liczony od daty zatwierdzenia protokołu odbioru Zamówienia Szczegółowego z wynikiem pozytywnym. Przez taki sam okres Wykonawca ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung2025/WNP-0331
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111511 Elektroisolatoren
5. Los
LosLOT-0001