See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis urządzeń Systemu FALA w pojazdach komunikacji miejskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie obsługi serwisowej infrastruktury pojazdowej oraz urządzeń systemu FALA zainstalowanych w pojazdach komunikacji miejskiej objętych obszarem działania projektu PZUM, rozumiana jako utrzymanie ciągłości działania Systemu FALA przy zapewnieniu poziomu SLA gwarantowanego przez Wykonawcę. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy zawierają załączniki 1-3 do niniejszego OPZ. Załącznik nr 1 do OPZ zawiera wykaz pojazdów i urządzeń objętych Umową. Załącznik nr 2 do OPZ zawiera wykaz lokalizacji, w których Wykonawca dokonuje serwisu, chyba że Strony uzgodnią inaczej w ramach konkretnego zlecenia. Usługa o której mowa w Umowie, obejmuje następujące czynności: 1) W ramach wymiany pojazdów - demontażu w dotychczasowych pojazdach, a następnie instalacji w nowych pojazdach (realizacja przy podwójnym podjeździe): a. wykonanie demontażu urządzeń z wycofywanych pojazdów, b. wykonanie instalacji urządzeń w autobusach z wykonanym okablowaniem, 2) Realizacja zleceń w pojazdach (realizacja przy jednorazowym podjeździe): a. wykonanie demontażu urządzeń, b. wykonanie instalacji urządzeń w autobusach z wykonanym okablowaniem, c. wykonanie okablowania oraz instalacja urządzeń w autobusach, 3) Realizacja zgłoszeń serwisowych - minimalna ilość rozliczanych zgłoszeń w miesiącu – 50 sztuk
Interne Kennung: ZP/15/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001