2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen-, Veeg- en Zwerfafval
Beschreibung: Opdrachtgever levert via haar eigen (ingehuurde) transport het afval naar de locatie van Opdrachtnemer. Opdrachtnemer zorgt voor de verwerking van het afval, waarvoor zij vergund is. Opdrachtgever wil, per perceel, een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden van perceel 1wordt geschat op € 90.000,- exclusief btw. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden van perceel 2 wordt geschat op € 21.000,- exclusief btw. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden van perceel 3 wordt geschat op € 150.000,- exclusief btw. De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden van perceel 4 wordt geschat op € 125.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese Procedure Beste prijs-kwaliteitverhouding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenafval (regio gemeenten Eindhoven, Veldhoven en overige gemeenten)
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 90.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 360.000,- exclusief btw exclusief indexering.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Groenafval (regio gemeenten Geldrop/Mierlo en Heeze/Leende)
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 21.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 84.000,- exclusief btw exclusief indexering.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Veegafval
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 150.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 600.000,- exclusief btw exclusief indexering.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Zwerf- en maatschappelijk afval
Beschreibung: Zie Bestek De jaarlijkse omvang van de werkzaamheden wordt geschat op € 125.000,- exclusief btw. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de maximale contractduur van vier jaar bedraagt circa € 500.000,- exclusief btw exclusief indexering.
Interne Kennung: 4