787189-2025 - Wettbewerb
Polen – Schlacken, Metallschlacken, Eisenabfälle und Eisenschrott – Dostawy złomu stalowego drobnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy złomu stalowego drobnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy złomu stalowego drobnego. Dopuszczalne postaci fizyczne: zamówienie obejmuje dostawy złomu w postaci wiórów, wyprasek, elementów tłoczonych i ciętych. Wymagania ilościowe: zamówienie obejmuje dostawy złomu drobnego, w bazowej, rocznej ilości łącznej około 3600 Mg w terminie 12 miesięcy od podpisania umowy. Dostawy złomu obejmować będą zakres ilości od 225 do 350 Mg średniomiesięcznie. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14630000 Schlacken, Metallschlacken, Eisenabfälle und Eisenschrott
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy złomu stalowego drobnego. Dopuszczalne postaci fizyczne zamówienie obejmuje dostawy złomu w postaci wiórów, wyprasek, elementów tłoczonych i ciętych. Wymagania ilościowe: zamówienie obejmuje dostawy złomu drobnego, w bazowej, rocznej ilości łącznej około 3600 Mg w terminie 12 miesięcy od podpisania umowy. Dostawy złomu obejmować będą zakres ilości od 225 do 350 Mg średniomiesięcznie. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Interne KennungZP/L/78/25