2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Stawiski”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych, to jest nieruchomości będących w części zamieszkałymi, a w części niezamieszkałymi, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Stawiski.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.
Vorherige Bekanntmachung: 630553-2025
Interne Kennung: DRG.271.1.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych, to jest nieruchomości będących w części zamieszkałymi, a w części niezamieszkałymi, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Stawiski oraz wyposażenie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zwanego dalej „PSZOK” w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 2. W Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Stawiskach (PSZOK) Zamawiający zapewnia system monitoringu wizyjnego w miejscu magazynowania odpadów. Zapis z obrazu wizyjnego systemu kontroli miejsca magazynowania lub składowania odpadów będzie przechowywany przez miesiąc od daty dokonania zapisu. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia powinno zapewnić osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r., poz. 733). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”.