2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Kęty w sezonie 2025/2026
Beschreibung: W ramach zamówienia należy wykonywać: a) zapewnienie przejezdności, przejścia oraz ograniczenia zakłóceń płynności ruchu drogowego, wywołanych opadami śniegu poprzez: - odśnieżanie dróg, chodników, poboczy, miejsc postojowych, zatok autobusowych - zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub/i materiałów uszorstniających, - wywóz nadmiaru śniegu, - oraz wykonanie innych prac i podejmowanie działań organizacyjno-technicznych niezbędnych do należytego wykonania przedmiotu zamówienia. b) zakres zimowego utrzymania dróg na terenie miasta Kęty obejmuje: - utrzymanie 26,8 km jezdni w standardzie I - utrzymanie 49,5 km jezdni w standardzie II - utrzymanie 30 828 m2 chodników i ścieżek rowerowych - wywóz śniegu w ilości 15m3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 i 2a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 548454-2025
Interne Kennung: ZP.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024r. poz. 1320 z późn. zm.). Postępowanie zostanie przeprowadzone w procedurze tzw. odwróconej, tj. z zastosowaniem art. 139 ust. 1 wskazanej ustawy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Kęty w sezonie 2025-2026