2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOZ-APPARATUUR FILMPROJECTIE & ACCESSOIRES(2) - 2024
Beschreibung: De levering, de installatie, de aansluiting en de indienststelling van een innoverend systeem voor filmprojectie van hoge kwaliteit in de zalen met vaste bestoeling van het Paleis voor Schone Kunsten
Interne Kennung: BOZ - APPARATUUR FILMPROJECTIE & ACCESSOIRES(2) - 2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Gelet op artikel 36, §3, van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016; Gelet op de publicatie van de openbare procedure nr. BOZ-APPARATUUR FILMPROJECTIE & ACCESSOIRES-2024 in het Bulletin der Aanbestedingen van 29 juni 2024 en in het Publicatieblad van de Europese Unie van 29 juni 2024; Gelet op de gemotiveerde beslissing van niet-gunning van 19 september 2024; Gelet op de beslissing van de aanbestedende overheid om de voornoemde opdracht niet te gunnen en om onmiddellijk een nieuwe openbare procedure te starten op basis van ongewijzigde opdrachtdocumenten; Overwegende dat de aanbestedende overheid ondertussen is gestart met omvangrijke renovatiewerken in de Zaal M en de Studio. Deze werken omvatten zware sloopwerken, ruwbouwwerkzaamheden, de interieurinrichting van beide zalen, de vernieuwing van de HVAC-installaties, de vernieuwing van de elektrische installaties en de integratie van nieuwe zaal- en podiumapparatuur; Overwegende de noodzaak om de nieuwe cinema-projectoren voor de Zaal M en de Studio, voorwerp van onderhavige opdracht, perfect te integreren in de vernieuwde configuratie van beide spektakelzalen, zowel vanuit technisch als akoestisch en esthetisch oogpunt; Overwegende derhalve de noodzaak van een snelle en tijdige coördinatie van de installatie-, de aansluitings- en indienststellingswerkzaamheden van de nieuwe projectoren met de architecten- en ingenieursbureaus aan wie de renovatie van de twee zalen werd toevertrouwd; Overwegende de noodzaak om het vlotte verloop van de renovatiewerkzaamheden in de Zaal M en de Studio te garanderen; Overwegende derhalve de noodzaak om de installatie-, de aansluitings- en indienststellingswerkzaamheden van de nieuwe projectoren tijdig te integreren in de huidige planning van de aannemers van de renovatiewerkzaamheden; Overwegende de noodzaak om de goede werking van alle zaal- en podiumtechnieken in de Zaal M en de Studio op het moment van de oplevering van de werkzaamheden te kunnen garanderen; Gelet bijgevolg op de hoogdringendheid van onderhavige opdracht; Gelet dat het om bovenvermelde redenen van hoogdringendheid niet haalbaar is om de in artikel 36, §1, tweede lid, van de wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016 bepaalde termijnen in acht te nemen; Heeft de aanbestedende overheid besloten om de indieningstermijn voor de offertes vast te leggen op 15 dagen na de verzenddatum van de aankondiging van onderhavige opdracht, overeenkomstig artikel 36, §3, van bovengenoemde wet;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321100 Film- und Videoausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BOZ - APPARATUUR FILMPROJECTIE & ACCESSOIRES(2) - 2024 - 1
Interne Kennung: 1