See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AMMO25-6299 - Vesalius Next: Realisatie van de digitale, audiovisuele en technische inrichting van de interactieve en modulaire ruimtes (ateliers, open depot, auditorium en foyer) van het Vesalius Museum, inclusief de implementatie van een flexibel en geïntegreerd contentmanagementsysteem
Beschreibung: AMMO25-6299 - Vesalius Next: Realisatie van de digitale, audiovisuele en technische inrichting van de interactieve en modulaire ruimtes (ateliers, open depot, auditorium en foyer) van het Vesalius Museum, inclusief de implementatie van een flexibel en geïntegreerd contentmanagementsysteem, dat ook zal worden gebruikt in de permanente tentoonstelling en uitbreidbaar is met andere delen van het museum.
Interne Kennung: AMMO25-6299
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AMMO25-6299 - 1
Interne Kennung: 1