2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów bezpieczeństwa sieciowego w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa systemów bezpieczeństwa sieciowego w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych" Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części z uwagi, iż przedmiotowe zamówienie nie jest podzielne. Decyzja ta nie naruszy konkurencji poprzez ograniczenie możliwości ubiegania się o zamówienie mniejszym podmiotom, w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. Przedmiot zamówienia oraz jego wielkość odpowiada możliwościom podmiotów z sektora MŚP. Zweryfikowano decyzję pod kątem funkcjonalności i zastosowanych metod wykonania oraz wzięto pod uwagę strukturę potencjalnych wykonawców na rynku właściwym dla przedmiotu zamówienia. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia oraz wdrożenie przedmiotu umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego; b) zainstalowania, skonfigurowania (przeniesienia obecnej konfiguracji na nowe urządzenia) i potwierdzenia sprawności dostarczonego przedmiotu umowy; c) przeprowadzenia bezpłatnego szkolenia dla administratorów Zamawiającego, poświadczone protokołem szkolenia;
Vorherige Bekanntmachung: 667284-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AK/3411/PN-136/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30236000 Diverse Computerausrüstungen